Рекомендації для вирішення чоловічих проблем


Серед всіх існуючих причин погіршення потенції потрібно виділити найбільш важливі. Давайте спробуємо розібратися, яка методика боротьби з "чоловічою" проблемою дійсно ефективна.

Нестійкий психоемоційний стан - найшвидший шлях до імпотенції

Депресія, стрес, напружений сучасний ритм життя - головні вороги потенції. Навіть невеликі емоційні скачки (зміна настрою, переживання з приводу роботи, сварки в родині і т.д.) можуть стати причиною погіршення потенції. А для чоловіка невеличкий конфуз в ліжку може перерости в серйозний психологічний блок, позбавиться від якого самому без допомоги фахівця дуже і дуже складно.

Що стосується продуктів харчування, то останнім часом досить багато суперечок ведеться навколо смаженого м'яса, під підсмаженою скоринкою якого накопичується багато канцерогенів, які поступово підривають чоловічу статеву силу.

Порятунок - у спорті, спеціальних вправах та правильному лікуванні

В даний час в будь-якій аптеці є в продажу препарати для вирішення "чоловічих" проблем. Як оригінальних препаратів, так і їх аналогів (дженерики "Віагра", "Левітра", "Сіаліс" і т.д.) - більш доступних лікарських засобів за доступними цінами.

Звичайно, щоб досягти позитивного і тривалого ефекту, підхід до вирішення проблеми повинен бути комплексним. І наступним пунктом є спорт. По-перше, в процесі вправ на ноги і тазостегновий відділ, у чоловіка працюють ті м'язи тіла, які в звичайному житті малорухливі і не задіяні, активно розганяється кров. А по-друге, є ще один важливий плюс силових тренувань - вироблення тестостерону, який чинить позитивний вплив на чоловічу силу та витривалість.

Вправи, про які всі знають

Вправи Кегеля - дійсно дуже прості, і в той же час, дуже ефективні. Для їх виконання не потрібен інвентар. Методика полягає в скороченні і розслабленні лобково-куприкових м'язів. У будь-якому положенні, спочатку 2 рази в день приблизно 15-20 разів. Поступово кількість скорочень і розслаблень збільшують. А через тиждень-другий вправи можна ускладнити, утримуючи м'яз в в скороченому положенні на 2-3-4 секунди.

Пам'ятайте: позитивний і ефективний результат від виконання вправ Кегеля в їх регулярності і систематичності. Втім, це правило стосується і занять спортом, і прийому спеціальних препаратів. До речі, для тих, кому цікаво, якісні та безпечні аналоги всесвітньо відомих препаратів можна придбати в інтернет-аптеці Men's Power.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!