Пожежна сигналізація від "Княжої Варти": надійність та беззаперечна безпека


Сучасна пожежна сигналізація від групи компаній «Княжа Варта» є цілим рядом засобів технічного характеру, які в комплексі відповідають за забезпечення контролю за станом приміщення будь-якого призначення. Зазначимо, що Закон України передбачає, що пожежна сигналізація мусить бути встановлена в низці приміщень, серед яких – офіси, виробничі об’єкти, школи, дитячі садки, заводи та інші споруди, в яких постійно перебувають люди. Турбота за безпеку життя і здоров’я спонукає звернутися по послугу встановлення пожежної сигналізації і власників приватних будинків чи квартир.

Пожежна сигналізація нового покоління: особливості

Робота пожежної сигналізації полягає в тому, щоб в разі виявлення займання передати дані про нього до центрального пристрою управління. Звідти інформація передається до відповідних структур, які відповідають за відправлення екстрених груп, що спеціалізуються на пожежогасінні.

Для чіткого реагування пожежна сигналізація передбачає встановлення датчиків, які можуть бути трьох типів:

• Тепловий;
• Димовий;
• Ручний.

Крім того, у сучасному обладнанні можуть використовувати датчики зі спеціальним захистом при вибухах, сповіщувачі іскробезпечного типу та датчики, які мають специфічну форму і призначення.

Команда професіоналів групи компаній «Княжа Варта» допоможе обрати, купити та встановити пожежну сигналізацію.

Пожежна сигналізація «Княжа Варта»: переваги

Команда «Княжої Варти» готова допомогти вирішити проблему встановлення пожежної сигналізації на високому рівні. Ми маємо величезний досвід роботи, яка спрямована на забезпечення життя і здоров’я наших клієнтів. Пожежна сигналізація, яку ми пропонуємо споживачам послуг, має чітку відповідність до сучасних стандартів. Крім того, наші системи є відповідними вимогам безпеки, які висуваються до об’єктів пожежною охороною МНС України.

Системи пожежної сигналізації «Княжа Варта» - це:

• Високий ступінь надійності;
• Безвідмовність сучасного обладнання;
• Гарантування безпеки будь-якому підприємству;
• Безпечні умови праці для співробітників;
• Швидка реакція на займання;
• Розпізнавання найменших ознак задимленості в приміщенні;
• Передання інформації до МНС впродовж 11 секунд;
• Забезпечення швидкого приїзду екстрених груп задля надання допомоги.

Складові пожежної сигналізації «Княжа Варта»

Найновіше обладнання, здатне реагувати на загоряння, передбачає систему, в якій кожна складова відповідає за роботу в певному полі. Пожежна сигналізація «Княжа Варта» складається з:

• Датчика диму, здатного розпізнати ознаки навіть незначного задимлення;
• Датчика температури, який реагує на головну ознаку пожежі – тепло, оцінюючи ступінь його посилення;
• Пожежної сирени, яка покликана оповістити про пожежу за допомогою спеціального звукового сигналу;
• Кнопки тривоги, що забезпечує можливість передання інформації про загорання навіть за умови непрацюючих датчиків.

Для того, щоб натиснути на кнопку тривоги, достатньо просто відчинити кришку відповідного пристрою. Після натискання кнопки система автоматично перейде в стан «Тривоги».

Княжа Варта

Здоров’я та життя – найвищі цінності, які варто довірити спеціалістам

На рахунку «Княжої Варти» вже багато сотень врятованих життів. Команда постійно працює над вдосконаленням послуг, які пропонує клієнтам. Численні підприємства і організації обрали пожежну сигналізацію «Княжа Варта», довіряючи репутації бренду.

Сучасний світ вимагає від успішних людей шаленого ритму. І тому важливо перекласти турботу про безпеку бізнесу саме на тих людей, які здатні протистояти всім негараздам.

«Княжа Варта» багато років перебуває на позиціях збереження майна та здоров’я своїх клієнтів. Наші послуги відрізняються доступністю та високою якістю. Беручись організувати заходи безпеки, ми вміємо правильно розцінити ризики та визначити пріоритетні напрями діяльності, про що свідчить маса позитивних відгуків від людей, які змогли вчасно отримати кваліфіковану допомогу.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!