Що таке маркетплейс і як продавцеві автозапчастин з ним подружитися


Навіть далекі від підприємництва люди знають приказку «Реклама - двигун торгівлі», проте фахівці знають - значну роль відіграє не тільки реклама, але і майданчик для торгівлі. Спробуємо розкрити таке поняття ринку як e-commerce і «маркетплейс», а також розберемося, чому сучасні підприємці вважають роботу з людьми безпосередньо переоціненою.

Як і всюди в бізнесі, метою продажу є отримання прибутку. Для українського бізнесу, який, частенько опиняючись в скрутному становищі, торгові майданчики в мережі стали ковтком свіжого повітря, якщо єдиною можливістю залишатися на плаву. E-commerce є угодою купівлі-продажу, що здійснюється в мережі. Сьогодні у всьому світі на частку маркетплейса (а це те саме, що і торгова площадка) припадає не менше 40% торгівлі в мережі. Власне, його гідності такі:

• Зручність і вигода для покупців;
• Майже невичерпні можливості для постачальників;
• Швидке порівняння;
• Надання вичерпної інформації про кожен товар;
• Віддалений доступ з будь-якої точки світу.

Окремо варто відзначити, що маркетплейс стає місцем зростання нових гравців практично з будь-якого ринку, будь то продаж іграшок, книг, парфумів, магнітних сепараторів або автомобільних запчастин. До речі, про останніх ми і поговоримо!

Місце, де покупець і продавець можуть спілкуватися на рівних

Оскільки на теренах одного майданчика можуть зустрітися десятки, а то і сотні конкурентів, потенційний клієнт може бути впевнений - потрібна йому річ буде знайдена і куплена за найвигіднішою ціною. Конкуренція в мережі породжує пропозиції, яким іноді складно знайти аналоги в офлайн магазинах. Платформа https://avtopro.ua орієнтована на автолюбителів та дає можливість покупцям і продавцям знайти один одного.

Пропозиції, від яких важко відмовитися

Електронний каталог Avto.Pro вже зараз включає в себе майже 500 мільйонів автомобільних запчастин для вітчизняних та іноземних автомобілів. Потрібен оригінал? В такому масштабному каталозі знайдуться десятки взаємозамінних вузлів і агрегатів. Уже на перших етапах покупки потенційним клієнтам дають можливість діяти самостійно, до чого має зручний каталог і просунута система пошуку. Немає необхідності їхати в магазин і спілкуватися з авторазборщікамі - досить мати комп'ютер або смартфон і підключення до мережі.

Що стосується цін, на майданчику вони близькі до оптових. Досягається це за рахунок роботи цілої мережі постачальників і окремих продавців-автолюбителів, які формують ціни без надбавок, які настільки характерні для багатьох інтернет-магазинів.

Сьогодні Avto.Pro є прикладом того, як можна відмовитися від концепції магазину і стати платформою для співпраці. Вона дружелюбно налаштована до нових продавцям, що дозволяє їм швидко підняти свою значимість в очах покупців. Останні ж завжди залишаються в виграшному становищі. Чи можна говорити про це з впевненістю? Звичайно, адже клієнти повертаються або відразу, або після того, як не знайдуть кращого аналога!

Маркетплейс Avto.Pro гарантує покупцям велику кількість вигідних пропозицій, а продавцям - високі обсяги продажів.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!