Побутові фільтри для води: як обирати і чим керуватись


Необхідність очищення води сьогодні є чи не найактуальнішою проблемою в світі. Адже саме від брудної води виникає найбільша кількість захворювань на нашій планеті. Придбання водяного фільтру – логічна і закономірна дія, якщо ви опікуєтесь власним здоров’ям. На якому саме очищувачі зупинити вибір і від чого це залежить? Про це і багато іншого поговоримо далі.

Типи фільтрів та їх відмінності

Сам по собі фільтр представляє собою конструкцію, основу якої складає фільтруючий елемент. Саме від нього залежить, що саме і наскільки якісно буде відокремлено від води, яку ви потім будете вживати чи використовувати для будь-яких цілей. Загалом, водяні фільтри розподіляються на такі види:

• глечикового типу (найдешевші і компактні);
• магістральні (можливе очищення води в масштабі квартири);
• проточні (можуть мати декілька ступенів очищення);
• системи зворотного осмосу (найефективніші очищувачі води).

Варто зазначити, що також фільтри можна розподілити на групи, в залежності від температури води. Вони можуть бути, як для холодної, так і для гарячої. Під час вибору очищувача, неодмінно зверніть на це увагу.

Найпростішими і доступними фільтрами є глечики. Але їх продуктивність значно нижча навіть за насадку на кран, хоча сам процес фільтрації значно ефективніший.

Особливості використання фільтрів

Системи зворотного осмосу дуже чуттєві до тиску, тому якщо ви плануєте придбати саме такого типу фільтр, враховуйте необхідність додаткової купівлі помпи, яка нагнітатиме необхідний системі тиск.

Дуже важливим моментом використання водяних фільтрів є заміна фільтруючих елементів. Як правило, виробник вказує номінальний термін використання фільтру, чи картриджу, після якого вам необхідно буде провести його заміну. Лише у найбільш складних системах це важко зробити власноруч.

Вибір виробника і продавця

Сучасні технології значно покращили загальну картину ринку для вітчизняних виробників. Наша Вода, Ecosoft та інші, виготовляють якісні системи фільтрації води, які нічим не поступаються більш відомим іноземним брендам. Так що не варто виокремлювати лише відомі на весь світ марки. Тим паче, що українські виробники мають сервісні центри по всій території країни і надають повний спектр послуг. Щодо продавця, то все про те, яким має бути кращий водяний фільтр, знають в Filter.ua, відомому інтернет-магазині очищувачів води та супутніх аксесуарів.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!