Драгобрат: як провести час на високогірному курорті Карпат і де зупинитися?


Драгобрат – високогірний курорт українських Карпат, який особливо популярний серед туристів, завдяки унікальному рельєфу і крутим схилам. Мінімальна висота, на якій облаштовано траси, становить одну тисячу чотириста метрів. Максимальну висоту має гора Стіг (одна тисяча сімсот сім метрів).

 

Драгобрат: готель на будь-який смак і бюджет

В Драгобраті здається в оренду житло різної цінової категорії. Відмінні умови проживання, хороший рівень сервісу гостям пропонують готелі Драгобрата – «У Роберта» і «Плай», «Велика Ведмедиця» і «Білий Едельвейс», «Вотавілю», «Марина» й «Снігова королева». Усі деталі про готелі у Драгобраті описані на сайті ukranews.com.

відпочинок у Драгобраті

В Драгобраті є доступні готелі, на будь-який смак. Можна обрати, як віддаленні від гірськолижного курорту, садиби, так і будиночки, розташовані в самому «серці» курортної зони.

Деякі туристи віддають перевагу готелям поблизу Драгобрату – в населених пунктах Ясина й Рахіві, Лазещина і Кваси.

Особливості курорту, траси і розваги

Курорт характеризується розвиненою, продуманою до деталей, інфраструктурою. Завдяки унікальним кліматичним умовам, сніговий покрив тут тримається довго. За допомогою спеціального обладнання, гірськолижний сезон в Драгобраті вдається продовжити аж до кінця травня. Спуски в Драгобраті обробляються ратраками.

Туристів, які приїжджають в Драгобрат, чекають відмінні, доглянуті траси різного ступеня складності. Всього їх нараховується десять.

Тут є:

• «зелені» спуски, призначені для катання новачків;

• «чорні» траси, котрі під силу лише лижникам-професіоналам.

Прихильники «цивілізованого катання» обирають схили гори Стіг. На ній сконцентрована більшість трас курорту, прокладено: три бугельних і два крісельних підйомники.

В Драгобраті функціонує лижна школа. Досвідчені інструктори допомагають новачкам опанувати ази катання на сноубордах та лижах. На території туристичного комплексу працює пункт прокату дорослого і дитячого спорядження (комплектів гірських лиж, сноубордів, саней, одежі, аксесуарів).

В даній місцевості є багато «диких» схилів, які приваблюють любителів вільного спуску (так званих фрірайдерів).

Крім традиційного катання на лижах і сноубордах, гості можуть пограти в більярд, відвідати Чан-СПА, фінську сауну, приємно провести час і смачно поїсти в гриль-барах, кафе і ресторанах.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!