Відпочинок у Західній Україні - найкращий вибір


Кожного року, коли наступає літня пора, ми починаємо мріяти про відпустку. Ми так довго чекаємо на цей час, що коли він підходить, не можемо вирішити, куди саме слід поїхати. Якщо вам вже не цікаво їхати в звичайне для вас місце, на море, або на якусь стандартну базу відпочинку, завітайте до маленького, але дивовижного містечка на Західній Україні - Берегово.
 
 
Берегово - це місто, яке ховає в собі не тільки атмосферу українського маленького міста з неймовірною архітектурою та найчистішим кліматом, а ще й місце, де гармонійно поєднуються дві держави – Україна та Угорщина. Воно знаходиться на самому кордоні між цими двома країнами. Берегово має такий міцний зв’язок з цією країною, що на його вулицях можна знайти навіть затишні кафе, в яких поєдналися українська та угорська кухні.
 
Для того щоб відпочинок у Берегово став дійсно незабутнім, там необхідно провести декілька днів. Справа в тому, що в повноті можні відчути це місце, поринути в його чарівну атмосферу і насолодитися українськими колоритом та культурою, необхідно прожити у місці якийсь час. Якщо ви завітаєте до міста з екскурсією по пам’яткам, ви не зможете оцінити в повноті всі дива, які ховає в собі Берегово.
 
Для того щоб зупинитися в місці на декілька днів, необхідно заздалегідь подумати, де саме ви б хотіли опинитись. Можливо, вам по душі буде шикарній готель, де вас будуть обслуговувати повністю, або маленький, затишний номер, де ви були б надані самі собі, або вашим бажанням є зняти квартиру для вашої родини. У всякому випадку, Берегово може надати вам будь-яке житло по вашим побажанням. Також можна заздалегідь винайняти віллу або гостьовий будиночок.
 
 
 
Для того щоб встигнути завітати всюди, необхідно добре продумати план своїх поїздок та прогулянок, адже в Берегово є дуже багато культурних та архітектурних пам’яток, на які хочуть подивитися усі гості міста. Якщо ви бажаєте встигнути побувати у багатьох містах, треба заздалегідь продумати, коли та куди ви збираєтеся, як добратися в те чи інше місце та скільки часу у вас на це піде. Таким чином ви зможете розпланувати свій час та точно вирішити, скільки вам потрібно часу на це.
 
Ось кілька пропозицій, куди слід завітати обов’язково. Насамперед Берегово славиться своєю відомою архітектурою, саме тут знаходиться Графський двір, який кожен рік відвідують тисячі туристів не тільки з України, а й з інших країн світу. Оцінити цю красу та відчути дух давнини можна, тільки побачивши це все наживо. Другим за популярністю йде Угорський театр. Він є видатним явищем у культурному житті міста. Завітайте на одну з вистав та отримайте справжню насолоду від гри талановитих акторів театру. Також невід’ємною складовою культурної програми Берегово є Берегівський музей, де можна дізнатися багато цікавого не тільки про цей край, а й про усю Україну.
 
Цінителям вина обов’язково необхідно буде завітати до винного заводу у вигляді замку. Цей завод знаходиться у колишній резиденції графа Шенборна і тому є одним з найцікавіших місць, куди треба завітати. Там можна спробувати справжнє закарпатське вино, а також придбати декілька пляшечок для себе та рідних.
Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!